Brama segmentowa to obecnie najpopularniejsza brama na rynku. Jest jednym z ważnych elementów wykończenia każdego domu. Powinna być bezpieczna, solidna i funkcjonalnaoraz dopasowana wyglądem i kolorem do elewacji lub pozostałej stolarki otworowej.

Osłony okienne to niezwykle funkcjonalny element, zapewniający komfort podczas codziennego użytkowania wnętrza.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo

– ROLETY TEKSTYLNE
– ROLETY TEKSTYLE PLISOWANE
– ŻALUZJE, PLISY

Posiadamy bardzo bogaty wybór kolorystyki, faktur oraz rodzaju materiałów.

Bramy garażowe są bardzo ważnym elementem każdej inwestycji. Dobrze dobrane pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni garażowej, w bardzo dobry sposób zabezpieczają przed włamaniami, a także mają tworzyć harmonię z resztą domu.

W naszej ofercie znajdą Państwo bramy tj:

– SEGMENTOWE BRAMY GARAŻOWE
– BRAMY UCHYLNE
– BRAMY ROLOWANE
– BOCZNE BRAMY SEGMENTOWE
– BRAMY DO GARAŻY ZBIORCZYCH

Następujących firm

  

Drzwi wejściowe to jeden z najistotniejszych elementów domu. Z jednej strony stanowią skuteczną ochronę przed zimnem, hałasem czy włamaniami.

Z drugiej strony zaś otwierają nasz dom przed ludźmi i już od progu określają jego charakter.

Jednym z pierwszych kwestii, które powinniśmy rozważyć przy wyborze stolarki drzwiowej jest pytanie o tworzywo, z którego wykonane będą drzwi wejściowe. Warto przed wizytą w salonie poznać najczęściej stosowane rozwiązania oraz przeanalizować ich wady i zalety.

Wybierać można spośród najczęściej stosowanych surowców: PVC, drewno, aluminium.

Drzwi wewnętrzne:
     

Drzwi zewnętrzne:
     

Rolety zewnętrzne to rozwiązanie co raz powszechniej stosowane także w domach jednorodzinnych i mieszkaniach.

Największą zaletą zewnętrznych osłon okiennych jest ich wpływ na oszczędność energii zużywanej do ogrzewania domu, a co za tym idzie obniżenie kosztów utrzymania.

Jest to również zabezpieczenie okien przed słońcem, deszczem, śniegiem czy też innymi zjawiskami atmosferycznymi. Dla wielu z nas rolety zewnętrzne pełnią funkcję antywłamaniową domu i zwiększają poczucie bezpieczeństwa domowników, a także gwarantują zachowanie pełnej prywatności.

Drzwi tarasowe stanowią komfortowe wyjście na balkon, taras lub otwartą przestrzeń ogrodu.

Dzięki dużym przeszkleniem mamy bardzo dobre doświetlenie wnętrza. Świetnie sprawdzą się zarówno w domach jednorodzinnych, nowoczesnych apartamentach oraz hotelach.

Okazałe szklane płaszczyzny nadają niepowtarzalnego charakteru budynkowi, ożywiają całą elewację.

Dzięki nim możemy w pełni cieszyć się pięknem otaczającej nas przyrody. Specjalna konstrukcja, zastosowane pakiety szybowe, a także poprawny montaż sprawiają, że drzwi tarasowe doskonale chronią przed stratami ciepła, a tym samym zapewniają ciepło i komfort wewnątrz pomieszczenia. Charakteryzują się także bardzo dobrymi parametrami w zakresie izolacyjności termicznej i akustycznej.

Okna, które Państwu prezentujemy, znane są z najwyższej jakości wykonania, funkcjonalności, charakteryzują się doskonałymi właściwościami izolacyjnymi.

Okna są bardzo ważnym elementem architektonicznym każdego domu i mieszkania. Powinny zapewnić optymalne doświetlenie wnętrza, bezpieczeństwo, ciepło i ciszę, a także długie i bezproblemowe użytkowanie. Stolarka okienna powinna także pełnić funkcję estetyczną i podkreślać indywidualny charakter każdej inwestycji.

W naszej ofercie znajdą Państwo bogaty wybór okien w systemach z PVC, drewna i aluminium.