Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych ROMAR powstała w 1989r.

Od stycznia 2017r firma Romar zmieniła właściciela na Sp. J. w osobach Mariola i Michał Chromińscy i mocno zmieniła swoje oblicze. Budynek został zmodernizowany, odnowiony i przekształcony w nowoczesne centrum sprzedaży materiałów budowlanych oraz stolarki, m.in: okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, bram garażowych i rolet zewnętrznych i wewnętrznych.

Od czerwca 2017r jesteśmy partnerem handlowym firmy „DAKO” – producenta okien PCV (profil Veka i Brugmann) drewnianych i aluminiowych oraz bram garażowych i drzwi zewnętrznych z aluminium, drewna i PCV. Produkty te charakteryzują się doskonałą jakością wykonania oraz bardzo nowoczesnym i niepowtarzalnym designem. Całą ofertę DAKO będzie można obejrzeć od września 2017 w nowo otwartym skrzydle przy ulicy Starzyńskiego 25.

Jesteśmy również autoryzowanym dealerem firmy Hormann – producenta bram garażowych i przemysłowych oraz drzwi zewnętrznych i technicznych.

Specjalizujemy się również w sprzedaży produktów firm: Roben Wieneberger, Superbet i Polbruk które to firmy są znanymi wytwórcami cegły klinkierowej, kostki brukowej, obrzeży trawnikowych i krawężników drogowych.

Od września 2017 otwieramy nowoczesne studio farb, gdzie będzie można zakupić farby i tynki znanych marek z mieszalnika lub gotowych.

Serdecznie Państwa zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i gwarantujemy miłą i wyspecjalizowaną obsługę.